2022 Underclassman Honor Roll

Let’s recognize some of the top underclassmen in Central PA. This is a work in progress. It is impossible to tell from dual meet results (that don’t come from a timing company) who may be a freshman or sophomore. If I have the results posted, but an athlete is not listed below, please let me know by emailing centralparunner@gmail.com. If I don’t have your results, please send them to me at centralparunner@gmail.com. For verification purposes, results must be posted on this site.


Updated on May 8, 2022 (2:50pm)


* = converted hand time (You round up to the nearest tenth then add 0.24)

100m

Girls (13.00)

11.67 – Laila Campbell, so Spring Grove – 4/21/22 Hopkins HS Invite

12.14* – Jianna Long, so Ephrata – 4/12/22 @Ephrata

12.49 – Natalia Holmes, so Chambersburg – 4/20/22 @State College

12.65 – Kendall Cooper, fr Annville-Cleona – 4/30/22 Lebanon Co Champs

12.68 – Sierra Hess, fr Governor Mifflin – 4/29/22 Cy Fritz Invite

12.74* – Madison Livingston, fr CD East – 4/12/22 @CD East

12.94* – Alaina Miller, fr Cedar Crest – 4/25/22 @Manheim Township

12.95 – Alexis Hardy, fr Wyomissing – Schuylkill Valley Invite

12.99 – Sanai Abdullah, fr State College – 4/20/22 @State College

13.00 – Olivia Grella, so Bishop McDevitt – 4/9/22 NB Pan Ram Invite

13.00 – Crystal Ames, so Harrisburg Christian – 4/23/22 Shippensburg Invite

Boys (11.35)

10.90 – Abraham Sloboh, so Milton Hershey – 4/9/22 NB Pan Ram Invie

11.06 – Evan McCracken, so Richland – 4/30/22 Northern Bedford Invite

11.24 – Lex Cyrus, fr Susquehanna Township – 4/2/22 Bruce Dallas Invite

11.34* – Jeremiah Knowles, so Ephrata – 4/4/22 @Ephrata

11.34* – Gionni Premici, so CD East – 4/19/22 @CD East

11.35 – Antonio Harrison II, fr Chambersburg – 3/26/22 Tim Cook Invite


200m

Girls (27.00)

23.97 – Laila Campbell, so Spring Grove – 4/2/22 Bruce Dallas Invite

25.34* – Jianna Long, so Ephrata – 4/12/22 @Ephrata

26.00 – Jaylynn Dorsey, fr Susquehanna Twp – 4/9/22 NB Pan Ram Invite

26.06 – Sierra Hess, fr Governor Mifflin – 4/29/22 Cy Fritz Invite

26.14 – Macayla Calder, so Northeastern – 4/2/22 Bruce Dallas Invite

26.18 – Alexis Hardy, fr Wyomissing – 4/30/22 Schuylkill Valley Invite

26.34 – Natalia Holmes, so Chambersburg – 4/12/22 @Chambersburg

26.65 – Isabella Johnson, so Conestoga Valley – 4/30/22 Schuylkill Valley Invite

26.66 – Madison Livingston, fr CD East – 4/23/22 Shippensburg Invite

26.74* – Sarah Ebersole, fr Manheim Township – 4/25/22 @Manheim Township

26.78 – Crystal Ames, so Harrisburg Christian – 4/23/22 Shippensburg Invite

26.99 – Alondra Montijo-Ortiz, so Conestoga Valley – 4/30/22 Schuylkill Valley Invite

27.00 – Mae Linder, so Conestoga Valley – 4/30/22 Schuylkill Valley Invite

Boys (23.10)

22.05 – Abraham Sloboh, so Milton Hershey – 4/2/22 Bruce Dallas Invite

22.63 – Lex Cyrus, fr Susquehanna Township – 4/2/22 Bruce Dallas Invite

23.00 – Gionni Premici, so CD East – 4/23/22 Blue Jay Invite


400m

Girls (1:02.00)

57.66 – Jianna Long, so Ephrata – 4/23/22 Shippensburg Invite

58.94* – Isabella Shertzer, so JP McCaskey – 5/2/22 @Hempfield

59.04 – Sierra Hess, fr Governor Mifflin – 4/29/22 Cy Fritz Invite

59.44* – Marissa Helderman, so Warwick – 4/12/22 @Warwick

1:00.50 – Sarah Ebersole, fr Manheim Township – 4/23/22 Leonard Stephan

1:00.54 – Milan Snell, so Manheim Central – 4/29/22 Cy Fritz Invite

1:00.56 – Sara McConnell, so River Valley – 4/30/22 Indiana Co Champs

1:00.90 – Anna Lehman, fr Northern – 4/23/22 Shippensburg Invite

1:01.09 – Macayla Calder, so Northeastern – 4/23/22 Blue Jay Invite

1:01.14 – Rebecca Lewis, so Tyrone – 5/2/22 Bellwood Antis Invite

1:01.14* – Emma Housekeeper, fr Solanco – 4/25/22 @Solanco

1:01.24* – Frances Maury, so Trinity – 4/12/22 @East Pennsboro

1:01.26 – Quincey Robertson, fr Cumberland Valley – 4/23/22 Shippensburg Invite

1:01.27 – Addison Pratt, fr Twin Valley – 4/22/22 Twin Valley Invite

1:01.34* – Rebekah Brinser, fr Greenwood – 5/5/22 @Camp Hill

1:01.44* – Ava Sallee, so Fleetwood – 4/12/22 @Hamburg

1:01.50 – Lydia Miller, so Marion Center – 4/30/22 Indiana Co Champs

1:01.58 – Chloe Poindexter, so State College – 4/2/22 Altoona Igloo Invite

1:01.62 – Mia Tejada, so Milton Hershey – 5/7/22 Stan Morgan

1:01.65 – Cassie Nugin, fr Cedar Cliff – 4/23/22 Shippensburg Invite

1:01.68 – Sophia Moyer, fr Hollidaysburg – 4/23/22 Shippensburg Invite

1:01.69 – Abigail Stitzer, so Penns Valley – 5/2/22 Bellwood Antis Invite

Boys (53.00)

49.64 – Abraham Sloboh, so Milton Hershey – 5/7/22 Stan Morgan

51.12 – Amahj Walker, so William Penn – 4/29/22 Cy Fritz Invite

51.81 – Venny Brooks, fr Bishop McDevitt – 4/23/22 Shippensburg Invite

51.92 – Josh Stolarski, so Penn Cambria – 4/23/22 Shippensburg Invite

52.45 – Bryce Pattillo, so Shippensburg – 4/29/22 Cy Fritz Invite

52.50 – Joseph Castronova, so Conestoga Valley – 4/25/22 @JP McCaskey

52.60 – Nick Keller, fr Ephrata – 4/23/22 Shippensburg Invite


800m

Girls (2:28.00)

2:15.86 – Isabella Shertzer, so JP McCaskey – 5/6/22 Henderson Invite

2:17.60 – Claire Paci, so Greencastle-Antrim – 4/23/22 Shippensburg Invite

2:19.75 – Gabby Keith, so Exeter Township – 4/23/22 Shippensburg Invite

2:22.59 – Claire Thomas, so Lancaster Mennonite – 4/29/22 Cy Fritz Invite

2:24.27 – Abigail Stitzer, so Penns Valley – 4/22/22 Bald Eagle Invite

2:24.52 – Greta Dwyer, fr Cumberland Valley – 4/29/22 Cy Fritz Invite

2:24.54* – Elena Barrall, fr Manheim Township – 5/2/22 @Conestoga Valley

2:24.61 – Meryn Boardman, fr Cumberland Valley – 5/7/22 Stan Morgan

2:25.06 – Anna Lehman, fr Northern – 4/23/22 Shippensburg Invite

2:25.21 – Victoria Rodriguez, fr Dallastown – 4/23/22 Shippensburg Invite

2:25.24* – Marissa Helderman, so Warwick – 4/25/22 @Penn Manor

2:25.26 – Natalee Kryman, so Daniel Boone – 4/23/22 Zephyr Invite

2:25.33 – Emily Leatherman, so Carlisle – 5/7/22 Stan Morgan

2:26.54* – Ali Fink, fr Elizabethtown – 4/14/22 @Elizabethtown

2:26.59 – Alleha Glenn, fr Warwick – 5/6/22 Henderson Invite

2:26.66 – Cassidy Brunner, so Northern – 5/7/22 Stan Morgan

2:27.71 – Lizzie Lowe, so Cedar Crest – 4/9/22 Black Knight Invite

Boys (2:04.00)

1:59.65 – Cole Stevens, fr Manheim Township – 4/29/22 Cy Fritz Invite

2:01.70 – Frankie DiSilvestro, fr Twin Valley – 5/4/22 @Berks Catholic

2:01.94 – Zack Zerbe, so Governor Mifflin – 4/23/22 Leonard Stephan

2:02.06 – Joshua Wagner, so Oley Valley – 4/23/22 Leonard Stephan

2:03.07 – Colin Simander, so St. Joseph’s Catholic – 5/2/22 Bellwood Antis Invite

2:03.34* – Colin Whitaker, so Lampeter Strasburg – 4/19/22 @Solanco


1600m

Girls (5:30.00)

5:04.77 – Claire Paci, so Greencastle-Antrim – 3/26/22 Tim Cook Invite

5:11.71 – Addie Cohen, so Wyomissing – 4/23/22 Leonard Stephan

5:11.73 – Victoria Rodriguez, fr Dallastown – 4/23/22 Shippensburg Invite

5:12.40 – Elena Barrall, fr Manheim Township – 4/23/22 Leonard Stephan

5:15.56 – Kaitlyn Highduch, so Governor Mifflin – 4/29/22 Cy Fritz Invite

5:16.47 – Gabby Keith, so Exeter Township – 4/30/22 Whippet Invite

5:21.97 – Taylor Atkinson, so Lower Dauphin – 4/23/22 Shippensburg Invite

5:23.49 – Ella Hartel, so Warwick – 4/23/22 Shippensburg Invite

5:24.50 – Madelyn Holbrook, fr Exeter Township – 4/23/22 Shippensburg Invite

5:27.44* – Claire Thomas, so Lancaster Mennonite – 4/12/22 @Donegal

5:28.97 – Morgan Brandis, fr Central Cambria – 4/30/22 LHU HS Invite

5:29.04 – Ava Shirk, so Manheim Township – 4/29/22 Cy Fritz Invite

5:29.76 – Abby Berarducci, so Palmyra – 4/30/22 Lebanon Co Champs

Boys (4:36.00)

4:23.61 – Colin Whitaker, so Lampeter Strasburg – 4/29/22 Ray Geesey Invite

4:25.85 – Zach Zerbe, so Governor Mifflin – 4/23/22 Leonard Stephan

4:27.93 – Cole Stevens, fr Manheim Township – 4/23/22 Leonard Stephan

4:28.66 – Hayden Parks, so Greencastle-Antrim – 4/23/22 Shippensburg Invite

4:30.65 – Kaleb Kabakjian, so Penn Manor – 4/29/22 Cy Fritz Invite

4:32.89 – Elijah Stoudt, so Wilson – 4/30/22 Schuylkill Valley Invite

4:34.09 – Frankie DiSilvestro, fr Twin Valley – 4/22/22 Twin Valley Invite

4:34.33 – Gunner Geib, so Manheim Township – 4/23/22 Leonard Stephan

4:35.28 – Adam Kingston, fr Manheim Township- 4/23/22 Leonard Stephan


3200m

Girls (12:00.00)

10:44.64 – Claire Paci, so Greencastle-Antrim – 4/8/22 Hershey Meet of Champs

11:08.66 – Kaitlyn Highduch, so Governor Mifflin – 4/29/22 Cy Fritz Invite

11:15.07 – Victoria Rodriguez, fr Dallastown – 5/6/22 Henderson Invite

11:20.60 – Elena Barrall, fr Manheim Township – 4/29/22 Cy Fritz Invite

11:22.61 – Ava Shirk, so Manheim Township – 4/29/22 Cy Fritz Invite

11:29.46 – Kaydence Strange, so Eastern York – 4/23/22 Blue Jay Invite

11:31.82 – Madelyn Holbrook, fr Exeter Township – 5/6/22 Henderson Invite

11:43.68 – Lydia Drago, fr Governor Mifflin – 4/9/22 Black Knight Invite

11:47.40 – Angelina Hammond, so Kennard-Dale – 4/23/22 Blue Jay Invite

11:52.68 – Lexi Boyd, so Chambersburg – 4/23/22 Shippensburg Invite

11:57.09 – Katherine Fernald, fr Donegal – 4/29/22 Cy Fritz Invite

11:59.13 – Mary Stultz, fr Altoona – 4/23/22 Shippensburg Invite

Boys (10:00.00)

9:07.62 – Colin Whitaker, so Lampeter Strasburg – 4/23/22 Shippensburg Invite

9:40.35 – Vinay Raman, fr Hershey – 5/6/22 Henderson Invite

9:41.84* – Cole Stevens, fr Manheim Township – 5/2/22 @Conestoga Valley

9:43.07 – Kaleb Kabakjian, so Penn Manor – 4/29/22 Cy Fritz Invite

9:43.28 – Adam Kingston, fr Manheim Township – 4/29/22 Cy Fritz Invite

9:44.62 – Hayden Parks, so Greencastle-Antrim – 5/7/22 Stan Morgan

9:45.26 – Gunner Geib, so Manheim Township – 4/29/22 Cy Fritz Invite

9:47.21 – Elijah Stoudt, so Wilson – 5/6/22 Henderson Invite

9:53.40 – Christian Henry, so Central York – 4/23/22 Shippensburg Invite

9:56.10 – Zack Zerbe, so Governor Mifflin – 4/29/22 Cy Fritz Invite

9:56.56 – Ari Snyder, so Chambersburg – 4/23/22 Shippensburg Invite

9:57.53 – Shane O’Connell, so Cumberland Valley – 4/29/22 Cy Fritz Invite

9:59.00 – Samuel Endres, so State College – 4/23/22 Shippensburg Invite

9:59.74 – Frankie DiSilvestro, fr Twin Valley – 4/30/22 Unionville Invite


100/110mH

Girls (16.70)

16.27 – Hailey Kravetz, so Altoona – 4/2/22 Altoona Igloo Invite

16.48 – Faith Goncher, fr Purchase Line – 4/30/22 Indiana Co Champs

16.67 – Natalie Rose, so Lower Dauphin – 5/7/22 Stan Morgan

Boys (16.20)

14.84 – Jermere Jones, so Chambersburg – 4/14/22 @Chambersburg

15.18 – Tyler Burgess, fr Palmyra – 4/30/22 Lebanon Co Champs

15.84* – Reed Fretz, so Cedar Crest – 4/25/22 @Manheim Township

15.90 – Xavier Williams, fr Altoona – 4/23/22 Shippensburg Invite


300mH

Girls (51.00)

46.52 – Hailey Kravetz, so Altoona – 4/23/22 Shippensburg Invite

47.48 – True Benchoff, so Waynesboro – 4/9/22 Arctic Blast Invite

47.74* – Katie Becker, so Warwick – 4/12/22 @Warwick

48.44 – Rebekah Brinser, fr Greenwood – 5/3/22 @Susquenita

49.18 – Ella Fatyol, fr Chambersburg – 4/23/22 Shippensburg Invite

49.69 – Alannah Irwin, fr Altoona – 5/6/22 Altoona Classic

49.94* – Anna Sassaman, so Manheim Township – 4/25/22 @Manheim Township

50.14* – Gracie French, so Waynesboro – 4/12/22 @Shippensburg

50.17 – Olivia Lentz, so Covenant Christian – 4/8/22 Sterling Hoffman Invite

50.29 – Elana Decker, so Martinsburg Central – 5/2/22 Bellwood Antis Invite

50.30 – Sarah Tate, fr State College – 5/6/22 Altoona Classic

50.34 – Sarah Marshall, fr United – 4/30/22 Indiana Co Champs

50.36 – Macyn Fogleman, fr Manheim Township – 4/11/22 @Manheim Township

50.54* – Juliet Kelly, so Central York – 4/12/22 @Central York

50.60 – Jaylynn Dorsey, fr Susquehanna Twp – 4/9/22 NB Pan Ram Invite

50.69 – Sarah Nagy, fr Fairfield – 4/23/22 Shippensburg Invite

50.91 – Caitlyn Skopic, fr Mount Union – 5/2/22 Bellwood Antis Invite

Boys (43.50)

40.47 – Tyler Burgess, fr Palmyra – 4/23/22 Shippensburg Invite

41.51 – Owen Bender, so Hollidaysburg – 4/23/22 Shippensburg Invite

41.56 – Luke Macchione, so ELCO – 4/30/22 Lebanon Co Champs

41.57 – Marcus Quaker, so West Perry – 4/23/22 Shippensburg Invite

41.61 – Roman Brenny, so Susquenita – 4/23/22 Blue Jay Invite

42.05 – Sam Keita, so Central Dauphin East – 4/23/22 Blue Jay Invite

42.31 – Drew Wyland, so Hollidaysburg – 4/23/22 Shippensburg Invite

42.55 – Akeem Mustapha, so Susquehanna Township – 4/23/22 Blue Jay Invite

43.49 – Josef Book, so East Juniata – 4/8/22 Sterling Hoffman Invite


High Jump

Girls (5-0)

5-7 – Katie Becker, so Warwick – 4/23/22 Shippensburg Invite

5-4 – Teresa Moore, fr Lancaster Catholic – 5/25/22 @Lancaster Catholic

5-3 – Lily Shuke, so Ephrata – 5/2/22 @Lebanon

5-2 – Julia Rodenberger, so Berks Catholic – 4/2/22 Bruce Dallas Invite

5-2 – Allison Trn, so Shippensburg – 4/5/22 @Big Spring

5-1 – Olivia McCleary, fr Forest Hills (D6AA) – 4/13/22 @Forest Hills

5-1 – Sara McConnell, so River Valley (D6AA) – 4/22/22 Appalachian Invite

5-0 – Megan Zimmerman, so Big Spring – 4/5/22 @Big Spring

5-0 – Lily Jodon, so Hollidaysburg – 4/12/22 @Hollidaysburg

5-0 – Lydia Shuke, so Ephrata – 5/2/22 @Lebanon

5-0 – Jazlyn Cintron, fr Conestoga Valley – 4/30/22 Schuylkill Valley Invite

Boys (6-0)

6-2 – Samuel Coleman, fr Milton Hershey – 4/9/22 NB Pan Ram Invite

6-2 – JJ Kelly, fr Chambersburg – 4/20/22 @State College

6-2 – Branson Adams, fr Altoona – 4/23/22 Shippensburg Invite

6-0 – William Maurek, so Fleetwood – 4/5/22 @Berks Catholic


Long Jump

Girls (16-0)

17-5 – Alicia So, so Cumberland Valley – 4/26/22 @State College

16-10.5 – True Benshoff, so Waynesboro – 4/12/22 @Shippensburg

16-9.5 – Alison Watts, so Bermudian Springs – 4/12/22 @Bermudian Springs

16-9 – Olianna Ortiz, fr Solanco – 4/29/22 Cy Fritz

16-8 – Hayden Mark, so Huntingdon – 5/2/22 Bellwood Antis Invite

16-7.25 – Lily Hendricks, so Central Mountain – 4/30/22 LHU HS Invite

16-7 – Kate Harnish, fr Penn Manor – 4/11/22 @Manheim Township

16-6 – Teresa Moore, fr Lancaster Catholic – 4/25/22 @Lancaster Catholic

16-3.5 – Anna Lehman, fr Northern – 5/7/22 Stan Morgan

16-3 – Annie Gao, so Schuylkill Valley – 4/30/22 Schuylkill Valley Invite

16-2 – Rowan DiSaboto, fr Bishop Guilfoyle – 4/9/22 Altoona Stache Classic

16-2 – Hallie Schnapf, fr Conestoga Valley – 5/2/22 @Conestoga Valley

Boys (20-9)

22-1.5 – Gionni Premici, so CD East – 4/12/22 @CD East

22-0.25 – Carter McDermott, so Penn Cambria – 4/30/22 N. Bedford Invite

21-9 – JJ Kelly, fr Chambersburg – 4/20/22 @State College

21.5.5 – Michael Scott, fr Dallastown – 4/12/22 @Northeastern

20-9.5 – Caden DeLattre, so Hollidaysburg – 4/2/22 Altoona Igloo Invite

20-9 – Mark Bridgeford, so Milton Hershey – 4/5/22 @Hershey

20-9 – Jayden King, fr Mifflin County – 4/21/22 @Mifflin County


Triple Jump

Girls (33-9)

37-8.5 – Allison Watts, so Bermudian Springs – 4/23/22 Shippensburg Invite

36-1 – Hayden Mark, so Huntingdon – 5/2/22 Bellwood Antis Invite

35-10.5 – Lily Hendricks, so Central Mountain – 4/30/33 LHU HS Invite

35-6 – Alicia So, so Cumberland Valley – 4/14/22 @Chambersburg

35-5.5 – Caroline Horace, fr Wilson – 4/26/22 @Daniel Boone

35-4.75 – Anne Gardner, so Hershey – 4/29/22 Cy Fritz Invite

35-2.5 – Chloe Pyles, so Cumberland Valley – 3/26/22 Tim Cook Invite

35-0 – Emily Cassler, so Wyomissing – 4/11/22 @Oley Valley

33-9.75 – Julia Kane, so Westmont Hilltop – 5/6/22 Altoona Classic

Boys (42-9)

46-0.5 – JJ Kelly, fr Chambersburg – 4/14/22 @Chambersburg

43-9 – Carter McDermott, so Penn Cambria – 4/23/22 Shippensburg Invite

43-4 – Branson Adams, fr Altoona – 4/2/22 Altoona Igloo Invite


Pole Vault

Girls (10-0)

12-0 – Adeline Woodward, so Trinity – 5/7/22 Stan Morgan/VaultWorx

10-6 – Lilyana Carlson, fr Bermudian Springs – 3/29/22 @Bermudian Springs

10-6 – Chloe Pyles, so Cumberland Valley – 3/29/22 @Cumberland Valley

10-6 – Anna Rank, fr Elizabethtown – 4/14/22 @Elizabethtown

10-6 – Lillian King, so JP McCaskey – 4/19/22 @Cedar Crest

10-3 – Piper Linn, so Greencastle-Antrim – 4/20/21 @Greencastle-Antrim

Boys (13-0)

15-0 – Breckin Swope, so East Pennsboro – 4/12/22 @East Pennsboro

14-1 – Nathan Lutz, so Altoona – 4/30/22 LHU HS Invite

14-0 – Gabriel Pecaitis, so Gettysburg – 5/7/22 Stan Morgan/VaultWorx

13-6 – Jack Reilly, so Cumberland Valley – 4/14/22 @Chambersburg

13-6 – Logan Gossard, so Richland – 4/20/22 @Somerset

13-6 – Drake Risser, so Lower Dauphin – 5/7/22 Stan Morgan/VaultWorx

13-6 – Mason Bucks, so Palmyra – 5/7/22 Stan Morgan/VaultWorx


Shot Put

Girls (33-6)

37-9 – Maria Clark, so Mechanicsburg – 4/23/22 Shippensburg Invite

35-10 – Emily Jackson, so River Valley – 4/22/22 Appalachian Invite

34-9.75 – Laci Nelson, fr Manheim Central – 4/29/22 Cy Fritz Invite

34-6.5 – Emily Steffe, so Carlisle – 4/2/22 Bruce Dallas Invite

34-6.25 – Liliana Harrison, fr Lebanon – 4/14/22 @Lebanon

34-5 – Allison Mateyak, so Warwick – 4/4/22 @Warwick

Boys (46-0)

56-0 – Brady Mider, so Berks Catholic – 5/4/22 @Berks Catholic

50-7 – Logan Dawes, so Central Mountain – 4/12/22 @Central Mountain

46-3.5 – Casey Walk, so Altoona – 4/30/22 LHU HS Invite

46-1.25 – Josh Angelo, so East Pennsboro – 3/26/22 Tim Cook Invite


Discus

Girls (100-0)

124-9 – Maria Clark, so Mechanicsburg – 4/29/22 Ray Geesey Invite

120-1 – Allison Mateyak, so Warwick – 4/25/22 @Penn Manor

115-10 – Amya Sopp, so East Pennsboro – 4/23/22 Shippensburg Invite

109-11 – Dora Lopez, so Lebanon – 4/14/22 @Lebanon

105-0 – Naomi Scott, so Chambersburg – 4/12/22 @Chambersburg

103-4 – Amyrah Kellam, so JP McCaskey – 4/23/22 Leonard Stephan

Boys (133-0)

150-9 – Brady Mider, so Berks Catholic – 4/2/22 Bruce Dallas Invite

148-11 – Josh Angelo, so East Pennsboro – 4/23/22 Shippensburg Invite

145-5 – Aaron Weigle, so Bermudian Springs – 3/29/22 @Bermudian Springs


Javelin

Girls (100-0)

130-7 – Amyrah Kellam, so JP McCaskey – 4/25/22 @JP McCaskey

122-11 – Lauren Akers, so Kutztown – 4/22/22 Twin Valley Invite

120-7 – Sophia Barrell-Kobryn, fr Fleetwood – 4/22/22 Twin Valley Invite

114-2 – Sofie Price, fr Palmyra – 4/23/22 Shippensburg Invite

104-3 – Sydnie Lau, so Red Land – 4/9/22 NB Pan Ram Invite

102-7 – Ashley Gunkelman, so Chambersburg – 4/12/22 @Chambersburg

101-6 – Marley Croyle, so West Branch – 5/6/22 Altoona Classic

101-1 – Kaitlyn Schwarz, so Delone Catholic – 4/12/22 @Littlestown

Boys (150-0)

161-10 – Drew Forrey, so Wyomissing – 4/30/22 Schuylkill Valley Invite

161-7 – Jeremiah Hargrave, so Carlisle – 4/5/22 @Carlisle

161-3 – Colin Niewinski, so Penns Valley – 4/23/22 Leonard Stephan

157-7 – Dhamir Wesley, so Penn Manor – 4/25/22 @Penn Manor

156-9 – Marcus Quaker, so West Perry – 3/29/22 @West Perry

156-6 – Ethan Wolfson, so Manheim Township – 5/2/22 @Conestoga Valley

155-10 – Collin Niedrowski, so Wyomissing – 4/2/22 Bruce Dallas Invite

155-6 – Owen Weaver, so Cocalico – 4/23/22 Shippensburg Invite

154-2 – John Elick, so Purchase Line – 4/2/22 Altoona Igloo Invite

152-5 – Sam McCracken, so Ephrata – 4/4/22 @Ephrata